Mayoral

Jest 4 produktów.


Mayoral projektuje i szyje ubranka dla dzieci w wieku 0-16 lat. Kolekcje przygotowane są zgodnie z


W naszym asortymencie znajdziecie ubranka Mayoral Sklep internetowy to doskonały sposób na zakupy. Stawiamy na jakość. Nasza oferta skierowana dla wymagających klientów. Mayoral touznany na świecie producent ubranek dla dzieci do 16. roku życia. Dostępne kolekcje przygotowywane są w oparciu o najnowsze trendy modowe. Wyróżniają się niepowtarzalnym wzornictwem i niespotykanymi fasonami, a także wykorzystaniem naturalnych tkanin. Firma Mayoral działa na rynku od ponad 70 lat. Rocznie tworzy blisko 3000 wzorów ubranek, które są sprzedawane w 60 krajach. To jeden z najbardziej znanych kreatorów mody.


Mayoral to firma z tradycjami – działa już ponad 70 lat, jest ważnym producentem mody dziecięcej o międzynarodowym zasięgu, dostępnym w 60 krajach. Rocznie produkuje około 3000 wzorów unikalnych wzorów ubranek.www.mayoral.pl
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.