Katalog Mayoral Wiosna Lato 2016

Katalog Mayoral wiosna lato 2016 jest już opublikowany.

To zdarzenie, na które z niecierpliwością czekali rodzice z całego świata. Ubranka Mayoral nieustannie zachwycają . To co je wyróżnia to przede wszystkim jakość. Są dobrze przemyślane i świetnie skrojone. Pociechy wyglądają w nich idealnie. Stroje są praktyczne i funkcjonalne, nie krępują ruchów. Do ich produkcji zastosowano wysokiej jakości tkaniny, które świetnie się prezentują przez całe lata.


Ubranka dla dzieci Mayoral podkreślają naturalne cechy osobowościowe maluchów i ich żywiołowy charakter. Są dopasowane do usposobienia najmłodszych. To powoduje, że rodzice uwielbiają je stroić. Tym bardziej, że katalog jest bardzo zróżnicowany. Hiszpański producent jest jednym z bardziej znanych kreatorów mody dziecięcej na świecie. Artykuły w jego wykonaniu cechuje niespotykane dotąd wzornictwo, oryginalne fasony, stosowane tkaniny. Ubranka niezmiennie cieszą się popularnością, a najnowsze kolekcje są szybko wykupywane.

Mayoral wiosna lato 2016 Mini

Zobacz katalog Mini >>

Mayoral wiosna lato 2016 Junior

Zobacz katalog Junior >>

Najnowsze produkty z katalogu Mayoral wiosna lato 2016 są już dostępne. Sprawdź >>


Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.